Hakkımızda

Firmamız Mega Av Malzemeleri olarak 2005 yılında bireysel ticarete başlamış olup, sonrasında Balık Av Malzemeleri, Kamp malzemeleri, Kara Avı Malzemeleri  ithalat-ihracatını yapmıştır. Ülkemizin her noktasında bayi kanalıyla satış yaparak, 2014 Yılı itibarı ile 25 yıllık bilgi ve tecrübe birikimini Bireysel ve Kurumsal olarak kendi bünyesinde devam ettirmek amacı ile Men Group Outdoor Tekstil E-Ticaret Ltd. Şti. kurmuş ve gelişen e-ticaret pazarından payını alabilmek için altyapı çalışmalarına başlamıştır. 
Sektörümüzün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak doğru ürün, doğru zaman ve doğru fiyat politikasından vazgeçmeden, kullanıcıların talepleri doğrultusunda sektörel gelişmeleri takip etmekte ve siz değerli dostlarımızla bu konuda fikir alışverişini sürdürerek temin ve tedarik süreçlerini ilerletmekteyiz. Sektörümüzün öncü ve gelişmiş firmaları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ve kendi ithal etmiş olduğumuz  ürünlerin yanı sıra, ülkemiz de üretilen ürünlerin satışına öncelik vererek yerli sermayeye  destekleyip ve sonuna kadar destek vermeye devam edeceğiz. Dünya genelinde sektörümüz ile ilgili her yeni çıkan ürünü yakından takip eden Men Group Outdoor Tekstil E-Ticaret Ltd. Şti olarak, global dünyaya açılmak için www.avmbizde.com markası ile  her an yanınızda olacaktır.
Avmbizde’ de doğada ihtiyacınız olabilecek her çeşit ürünü bulabilecek olup, binlerce markayı tek çatı altında size hızlı ve güvenli olarak en uygun fiyata ulaştırma gayreti içerisinde olacağımızı bilmenizi isteriz.
7/24 güncel stok ve fiyat bilgileri ile alışverişte hizmetinizde olan sitemizden bireysel ve kurumsal olarak alışveriş yapma imkanı sunan avmbizde en güncel ürünlerle hizmetinizdedir
Yükleniyor...